Skip to content

Głównym zadaniem naszych obozów jest bezpieczne i ciekawe spędzenie wolnego czasu w czasie wakacji i ferii zimowych. Szczególną uwagę kładziemy na zainteresowanie dziecka różnymi formami rekreacji ruchowej. Pierwsze obozy oferowały zajęcia judo i wycieczki rowerowe. Następne zostały rozszerzone o gry zespołowe i zabawy terenowe, integrujące młodzież. 

Słuchając sugestii Rodziców zaoferowaliśmy wędrowny obóz żeglarski z możliwością zdawania na patent – jednak głównym celem tych wypraw jest propagowanie aktywnego wypoczynku na wodzie, nauka samodzielności i odpowiedzialności, a niezaprzeczalnym dodatkiem jest poznanie unikatowego Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Równolegle do obozów letnich prowadzimy wyjazdy zimowe na obozy narciarskie i snowboardowe w Polsce i za granicą. Na naszych obozach zajęcia sportowe prowadzą wykwalifikowani instruktorzy z przygotowaniem pedagogicznym.

W 19-letniej historii Stowarzyszenia organizowaliśmy również szkolenia i obozy nurkowe. Ciekawostką były zorganizowane dwa wyjazdy nurkowe do słonecznego Egiptu dla młodzieży i dorosłych. Młodzież i rodzice ukończyli tam rozpoczęty w kraju kurs nurkowy oraz poznali kulturę egipską, a także zobaczyli podwodne życie Morza Czerwonego. 

Co roku rozszerzamy ofertę zajęć rekreacyjnych na naszych obozach.

LETNI OBÓZ OGÓLNOSPORTOWY – zostało tylko 2 wolne miejsca (2 x  chłopiec)

SPECJALNA CENA DLA NIEZDECYDOWANYCH 2390 zł

Ostrów Pieckowski k. Mrągowa w terminie 22.06  – 03.07.2024 r.

WĘDROWNY OBÓZ ŻEGLARSKI – zostało 5 miejsc

Wędrówki żeglarskie 22.06 – 29.06 – 6.07.2024

WĘDROWNY KURS NA PATENT ŻEGLARZA – 8 miejsc

22.06 – 06.07.2024

OLECKO JUDO & SWIM & BIKE CAMP

25 – 31.08.2024